
Світлодіодна лампа підсвічування Müller-Licht Cassia Sensor 20000096 LED постійно вбудований світлодіод 8 Вт білий 6036483
3 731 ₴
- В наявності
- Код: 6036483
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Лампа
Характеристики продукту
- Потужність = 8 Вт
- Загальний світловий потік = 540 лм
- теплий білий, білий, денне світло-білий
Опис
Світлодіодний світильник Cassia Sensor 50 для встановлення під шафи – ідеальне рішення для освітлення під шафами завдяки низькому споживанню енергії та чудовій передачі кольору. Колір випромінюваного світла можна регулювати на три різні рівні за допомогою стандартного вимикача світла. Світильник підходить для різноманітних застосувань, включаючи офіси, готелі, магазини, вітрини тощо.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Світлодіодна лампа під шафу
- Інструкція користувача
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 265 г |
| Волість | 8 Вт |
| Довжина виробу | 80 см |
| Клас захисту | II |
| Колір | Білий |
| Кут випромінювання | 105° |
| Матеріал | Алюміній |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Постійно вбудований світлодіод |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Функція лампи | Регульований колір світла за допомогою перемикача |
| Цвет светодиода | теплий білий білий щоденний білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 731 ₴
