
Настільна лампа
Характеристики продукту
- Потужність = 3 Вт Колірна температура (Кельвін) = 2700 K теплий білий
Характеристика
- Вмикач і вимикач на кабелі.
Комплект поставки
- Настільна лампа
- Лампа
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Довжина виробу | 19 см |
| Клас захисту | II |
| Максимальний діапазон обертання | 310° |
| Матеріал | Метал |
| робоча напруга | 230 В |
| Ручка | Е-27 |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Функція лампи | поворотний |
| Ширина вироби | 15 см |
| висота продукту | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 081 ₴

