
Світлодіодний трековий світильник Paulmann Cone 95362 GU10 10 Вт білий, хромований високовольтний 6036526
3 356 ₴
- В наявності
- Код: 6036526
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Конусна лампа високовольтної рейкової системи

Характеристики продукту
- 1-потік
- З опцією дімування
- Нахил і поворот

Опис
Універсальна рейкова система URail 230V дозволяє легко освітлювати кілька зон у кімнаті. Точковий конус можна регулювати за потреби, розміщуючи світло саме там, де вам потрібно. Картини, меблі та інші декоративні предмети можуть стати особливими привабливими ефектами завдяки точно спрямованому освітленню.
Комплект поставки
- Світлодіодна лампа високовольтної рейкової системи
- Інструкція користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 10 Вт |
| Клас захисту | II |
| Матеріал | Метал |
| Розміри | (Ш x В) 9 см x 18 см - |
| Серія (систем освітлення) | Урал |
| Тип продукту | Лампа для високовольтної рейкової системи |
| Ширина вироби | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 356 ₴



