
Вбудований світильник для ванної кімнати Paulmann Nova 92899 LED GU10 7W Iron (матовий) 460lm 6036532
3 081 ₴
- В наявності
- Код: 6036532
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Стельова лампа Nova

Характеристики продукту
- Роторний
- З лампочкою

Опис
Ці вбудовані точкові світильники зі ступенем захисту IP65 мають спеціальний захист від потрапляння струменів води, що робить їх ідеальними для встановлення у вологих приміщеннях. Лампа Nova з її сучасним дизайном доповнить будь-який спосіб життя. Комплект поставки включає ефективне та довговічне світлодіодне джерело світла, яке створює теплу атмосферу теплим білим світлом. Їх можна зручно прикріпити до монтажних кілець за допомогою затискача, що усуває необхідність у стопорних кільцях.
Комплект поставки
- Стельовий світильник для ванної кімнати
- Лампочки
- Інструкція користувача.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 479 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Волість | 7 Вт |
| Глибина монтажу | 90 мм |
| Загальний світловий потік | 460 лм |
| Захисне скло | прозорий |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Матеріал | алюминий-цинк |
| Розміри | (Ø) 93 мм |
| Світловий потік (люмен) | 460 лм |
| Тип продукту | Вбудоване освітлення у ванній |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 081 ₴



