
Світлодіодний вбудований світильник для ванної кімнати Paulmann Coin 93881 6 Вт білий (матовий) 470 лм 6036533
3 169 ₴
- В наявності
- Код: 6036533
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Вбудований світлодіодний світильник для ванної кімнати Coin Slim

Характеристики продукту
- Набір з 3 штук
- Теплі білі світлодіоди
- Низька монтажна глибина: 4,5 см

Опис
Slim Coins – це інноваційний та зручний вбудований світильник як для нових, так і для існуючих інсталяцій. Він особливо плаский, тому його можна встановлювати в стелі з нішею всього 30 міліметрів. Відстань між світильниками може змінюватися незалежно від того, чи це 50 см, чи 5 м. Просте підключення окремих світильників без інструментів за допомогою швидкознімних затискачів не лише економить час і клопоти, але й завдяки енергоефективній світлодіодній технології з дуже низьким споживанням енергії, Slim Coins також економить гроші.
Комплект поставки
- Вбудований світлодіодний світильник для ванної кімнати
- Інструкція користувача.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Діаметр виробу | 78 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Клас захисту | II |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Матеріал | Алюміній |
| Потужність лампи | 6 дюймів |
| робоча напруга | 230 В |
| Світловий потік (люмен) | 470 лм |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 169 ₴

