
Світлодіодний вбудований світильник для ванної кімнати Paulmann Calla 99929, 18 Вт, хром (матовий), 530 лм 6036535
3 919 ₴
- В наявності
- Код: 6036535
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Світлодіодний вбудований світильник HomeSpa Calla, базовий комплект, поворотний IP65, круглий, 90 мм, 30°, 3x5,5 Вт, 3x530 лм, 230 В, 4000 К, матовий хром

Характеристики продукту
- Потужність = 18 Вт
- Загальний світловий потік = 530 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 4000 K
- білий

Опис
Вбудовані світильники Calla – це пластикові вбудовані світильники без відблисків, що підходять як для нових установок, так і для модернізації. Завдяки прямому підключенню 230 В, світильники можна легко підключити без будь-яких обмежень. Комплект поставки включає світлодіодні лампи, які створюють приємну атмосферу своїм нейтральним білим світлом.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Вбудований світлодіодний світильник для ванної кімнати - Інструкція з експлуатації
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 3 шт. |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Діаметр виробу | 90 мм |
| Захисне скло | атлас |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Кут випромінювання | 100° |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність лампи | 6 дюймів |
| робоча напруга | 230 В |
| Світловий потік (люмен) | 530 лм |
| Функція лампи | мала глибина встановлення торсій |
| Цвет светодиода | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 919 ₴





