
Міні-світлодіодний ланцюг
Характеристики продукту
- 120 бурштинових діодів
- 24 В, зовнішнє
- Зелений дріт
Опис
Маленькі, але ідеальні! Коли маленькі акценти цієї високоякісної вуличної гігантської гірлянди сяють, змагаючись у різдвяні ночі, святкова атмосфера пронизує ваш дім і сад. Незалежно від того, чи ви прикрашаєте ними свої дерева, кущі чи домашній декор, магія цих ніжних міні-гірлянд занурює все у святкову, атмосферу. Насолоджуйтесь міцним, високоякісним продуктом Konstsmide, яким ви та ваші близькі будете насолоджуватися довгий час. Понад 40 років Konstsmide спеціалізується на виробництві високоякісних світлових прикрас для використання всередині та зовні приміщень, а з 1999 року є провідним джерелом натхнення для екологічно чистих, довговічних та безпечних світлодіодних рішень.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- 120 бурштинових діодів
- 24 В, зовнішнє
- Зелений дріт
Комплект поставки
- Міні-світлодіодний ланцюг
- Мережева вилка
- Інструкція користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань до лампи | 15 см |
| Довжина виробу | 25,85 м |
| Довжина шнура живлення | 8 мм |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Кількість лампочок | 120 |
| Попит на енергію | 7,2 кВтч/1000 |
| робоча напруга | 24 В |
| Тип продукту | Мінілегкі ланцюги |
| Цвет светодиода | різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 731 ₴

