Декоративне різдвяне освітлення

Характеристики продукту
- Сидячі лисиці
- Набір з 5
- 40 холодних білих діодів
- Зі зовнішнім трансформатором
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Опис
Запрошуємо вас насолодитися «Ааа» та «Оаа».
Завдяки детальному дизайну лампи Konstsmide ви можете перетворити свій сад на чарівну зимову казку. Ці високоякісні акрилові ланцюжки у формі тварин, кожен з яких має цифру 5, випромінюють стільки ж шарму, скільки й їхнє яскраве світло, захоплюючи вас, ваших гостей та всіх перехожих. Безліч різних варіантів дизайну заохочують творчість. Можливо, ви навіть дозволите своїй зимовій прикрасі розповісти невелику історію? Обираючи цю світлову фігуру від Konstsmide, ви обираєте міцний, високоякісний продукт, яким ви та ваші близькі будете насолоджуватися довгий час! Вже понад 40 років Konstsmide спеціалізується на виробництві високоякісних світлових прикрас для використання всередині та зовні приміщень, а з 1999 року є ключовим рушієм екологічно чистих, довговічних та безпечних світлодіодних рішень.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Завдяки детальному дизайну лампи Konstsmide ви можете перетворити свій сад на чарівну зимову казку. Ці високоякісні акрилові ланцюжки у формі тварин, кожен з яких має цифру 5, випромінюють стільки ж шарму, скільки й їхнє яскраве світло, захоплюючи вас, ваших гостей та всіх перехожих. Безліч різних варіантів дизайну заохочують творчість. Можливо, ви навіть дозволите своїй зимовій прикрасі розповісти невелику історію? Обираючи цю світлову фігуру від Konstsmide, ви обираєте міцний, високоякісний продукт, яким ви та ваші близькі будете насолоджуватися довгий час! Вже понад 40 років Konstsmide спеціалізується на виробництві високоякісних світлових прикрас для використання всередині та зовні приміщень, а з 1999 року є ключовим рушієм екологічно чистих, довговічних та безпечних світлодіодних рішень.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Акриловий ланцюжок для тварин
- Зовнішній трансформатор
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура живлення | 4 мм |
| Клас енергоефективності | Ф (А - Г) |
| Колір кабелю | Білий |
| Програми | зовні |
| Розміри | (Д x Ш x В) 90 x 95 x 120 мм - |
| Ручка | Постійно вбудований світлодіод |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Цвет светодиода | холодний білий |
| висота продукту | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 169 ₴




