
Опис
МОНТАЖНЕ РЕЛЕ 16A 2S 230V
Монтажне реле для імпульсного керування колами до макс. 16 А, відповідно до EN 61095 та DIN VDE
0637-3 та захист від контактів згідно з DIN VDE 0106 частина 100. З індикатором положення контакту
Вітрина, вбудоване поле для маркування та можливість подальшого встановлення
Додатковий пристрій. Поради: Якщо кілька пристроїв встановлено безпосередньо поруч один з одним
Встановлення проставок (1/2 PLE).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Монтажне реле для імпульсного керування колами до макс. 16 А, відповідно до EN 61095 та DIN VDE
0637-3 та захист від контактів згідно з DIN VDE 0106 частина 100. З індикатором положення контакту
Вітрина, вбудоване поле для маркування та можливість подальшого встановлення
Додатковий пристрій. Поради: Якщо кілька пристроїв встановлено безпосередньо поруч один з одним
Встановлення проставок (1/2 PLE).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 0,12 |
| Вбудована глибина | 60 мм |
| Глибина продукту | 60 мм |
| Колір | різнобарвний |
| Кількість контактів як нормально розімкнутих контактів | 2 |
| Номінальна робоча напруга | 230-230 В |
| Номінальний струм — округлений | 16 А |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | IP2X |
| Тип напруги (робоча пружна) | змінного струму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 356 ₴

