
Нитка Bambu Lab TPU 85A 1,75 мм 1 кг - у комплекті з багаторазовою котушкою - неоново-помаранчева 6037519
3 905 ₴
- В наявності
- Код: 6037519
Опис продукту: Filament Bambu Lab TPU 85A 1,75 мм 1 кг - в комплекті з багаторазовою котушкою - неоново-помаранчевий
Кольорова ниткапомаранчевийвід Bambu Lab, виготовлений з матеріалуТПУ 85АЗавдяки твердостіШор 85Ата високе подовження при розриві(понад 700%), ідеально підходить для друку амортизуючих та захисних елементів, таких якфутляри, антистресові іграшки та медичні аксесуариПродукт постачається у вакуумній упаковці з багаторазовою котушкою. Призначений для використання в 3D-принтерах, що використовують технологію FFF/FDM. Діаметр нитки1,75 мм, а маса матеріалу дорівнює1 кг.
Наша пропозиція також включає 3D-принтери та аксесуари від Bambu Lab - перевірте!
Спеціальні функції
- Висока еластичність і хороша гнучкість матеріалу
- Легке відділення об'єкта від столу принтера
- Хороші властивості зворотної деформації
- Стійкість до стирання
- Стійкість до хімічних речовин
- Стійкість до динамічних навантажень
- Стійкість до погодних умов
Примітки щодо використання
- Форсунки 0,2 мм та 0,4 мм несумісні, форсунки з нержавіючої сталі не рекомендуються
- Філамент необхідно висушити перед використанням, щоб отримати найвищу якість друку.
- Сумісний лише з AMS HT, матеріал не сумісний з AMS, AMS 2 Pro та AMS Lite.
Подбайте про довкілля з Bambu Lab
Спеціально розроблена котушка Bambu Lab дозволяє багаторазове використання змінних філаментів. Ці філаменти не тільки доступні за ціною, але й усувають потребу в одноразових котушках, які зазвичай потрапляють у смітник після використання матеріалу. Обираючи змінні філаменти, ви робите значний внесок у турботу про наше довкілля!
Виріб постачається з багаторазовою котушкою.
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура голови | Від 200°C до 250°C |
| Температура столу | Від 30°C до 35°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
| Технічні характеристики філаменту Bambu Lab TPU 85A | |
|---|---|
| Тип нитки розжарювання | ТПУ 85А |
| Колір | Неоново-помаранчевий (51305) |
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Швидкість друку | 200 мм/с |
| Щільність | 1,18 г/см³ |
| Котушка | Багаторазовий |
| Розміри золотника | 200 х 67 мм |
| Маса | 1 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,2 кг |
| Нитка — матеріал | ТПУ |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 7 см |
- Ціна: 3 905 ₴
