Опис продукту: Мультиметр UNI-T UT58C
Мультиметр дозволяє вимірювати постійну та змінну напругу до1 кВ, швидкість потоку постійного та змінного струму до20 А, опір, ємність та частота. Зонд, що входить до комплекту, дозволяє вимірювати температуру в діапазоні -40÷1000°C. Провірка цілісності кола сигналізується звуковим сигналом. Пристрій має функцію збереження останнього результату вимірювання та перевірки транзисторів. Вимірювач живиться від популярної батарейки.9 В, який також входить до комплекту.Цифровий індикатор повідомляє про рівень його розряду.Весь товар постачається в належним чином захищеній оригінальній коробці.
В комплекті:
- Вимірювальні щупи
- Зонд для вимірювання температури
- 9-вольтова батарея
- Інструкції: польською та англійською мовами
- Гарантія: 24 місяці
Універсальний лічильник UNI-T UT58C.
Технічні характеристики лічильника UNI-T UT58C
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Постійна напруга | 200 мВ / 2 В / 20 В / 200 В / 1000 В |
| Змінна напруга змінного струму | 2 В / 20 В / 200 В / 1000 В |
| Постійний струм | 20 мА / 200 мА / 20 А |
| Змінний струм AC | 2 мА / 200 мА / 20 А |
| Опір | 200 Ом / 2 кОм / 20 кОм / 2 МОм / 20 МОм |
| Місткість | 2 нФ / 200 нФ / 100 мкФ |
| індуктивність | НІ |
| Частота | від 2 кГц до 20 кГц |
| Температура | від -40°C до 1000°C |
| Автоматичний вибір діапазону | НІ |
| Режим очікування | НІ |
| Звуковий ехолот | Так |
| Тестер транзисторів | Так |
| Діодний тестер | Так |
| Тестер акумуляторів | НІ |
| Функція утримання даних | Так |
| Індикатор батареї | Так |
| Підсвічування | НІ |
| Дисплей | РК-дисплей 1999 (60 x 54 мм) |
| Розміри | 179 x 88 x 39 мм |
| Блок живлення | Батарейка 9 В (в комплекті) |
| Маса | 350 г |
Універсальний лічильник UNI-T UT58C
Мультиметр UNI-T UT58C має маркування на нижній частині корпусу, щоб мінімізувати ризик неправильного підключення проводів. Його невеликий розмір у поєднанні з відносно невеликою вагою 350 г забезпечує портативність пристрою.
Мультиметр UNI-T UT58C має чіткий монохромний дисплей без підсвічування, що забезпечує легке зчитування параметрів. Практична функція утримання даних дозволяє зберігати поточне виміряне значення.
Інші функції мультиметра UNI-T UT58C
Цей вимірювач вирізняється простим та інтуїтивно зрозумілим керуванням. Діапазон вимірювання регулюється за допомогою ручки, розташованої в центрі корпусу. Крім того, вимірювач характеризується низьким енергоспоживанням. У повсякденному використанні це означає, що велику кількість вимірювань можна виконати за допомогою однієї батарейки 9 В, яка також входить до комплекту.
Універсальний вимірювач UNI-T UT58C гарантує не лише високу точність вимірювання, але й повторюваність. Прилад може успішно використовуватися як для аматорських, так і для професійних застосувань.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор — Підсвітка | Немає |
| Вага паковання | 0,402 кг |
| Вимірювальний прилад — Звуковий сигнал | Да |
| Вимірювальний прилад — Опір | Да |
| Вимірювальний прилад — Тестер батарей | Немає |
| Вимірювальний прилад — Тестер транзисторів | Да |
| Вимірювальний прилад — вимірювання постійної напруги | Да |
| Вимірювальний прилад — змінний струм | Да |
| Вимірювач — Автоматичний вибір діапазону | Немає |
| глибина паковання | 6 см |
- Ціна: 3 195 ₴


