Опис товару: Лічильник універсальний UNI-T UT18C
Мультиметр дозволяє вимірювати напругупостійна і змінна до 690 В, діапазон частот, послідовність фаз у трифазному джерелі живлення, перевірка автоматичного вимикача залишкового струму, перевірка безперервності ланцюга та виявлення напруги без батареї. Прилад має функцію збереження останнього результату вимірювання (функція HOLD). Живлення глюкометра здійснюється від двох батарейок ААА 1,5 В (входять в комплект). Рівень їх розряду відображається цифровим індикатором. Пристрій також має функцію підсвічування місця вимірювання, функцію відключення звуку, індикатор перенапруги та індикатор перевірки пристрою. Після завершення вимірювання надіньте захисний ковпачок на тестер і помістіть прилад в чохол.
Увага! Не кладіть пристрій у кишеню! |
Універсальний лічильник UNI-T UT18C.
Технічні характеристики мультиметра UNI-T UT18C
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діапазон напруги змінного/постійного струму (світлодіодні індикатори) | Від 12 В до 690 В |
| Світлодіодні індикатори напруги |
|
| Діапазон частот | Від 40 Гц до 400 Гц |
| Автоматична зміна діапазонів вимірювання | Так |
| Можливість вимкнути зумер | Так |
| Автоматичне визначення поляризації | Так |
| Час відгуку |
|
| Час вимірювання | 30 сек |
| Інтервал часу між вимірюваннями | 240 сек |
| Випробування ПЗВ (випробування пристрою захисного відключення) |
|
| Захист від перенапруги | 750 В змінного/постійного струму |
| Перевірка цілісності ланцюга |
|
| Випробування послідовності фаз (трифазне живлення) |
|
| Виявлення напруги (без батарейок) | Діапазон напруги: від 50 В до 690 В змінного струму, від 120 В до 690 В постійного струму |
| Робоча температура | Від -15°C до 45°C |
| Температура зберігання | Від -20°C до 60°C |
| Вологість повітря | ≤ 85% відносної вологості |
| Дотримано стандартів |
|
Блок живлення | 2 батарейки типу AAA 1,5 В LR03 |
| Розміри | 272 x 85 x 31 мм |
| Маса | 272 г (включно з батарейками) |
Вміст набору
- Лічильник UNI-T UT18C
- 2 батареї ААА
Вимірювання в низьковольтних електроустановках
Правильне функціонування низьковольтних електроустановок залежить, серед іншого, від правильного виконання окремих з'єднань, включаючи підключення робочих провідників до шин у розподільному щиті, а також підключення відповідних запобіжних пристроїв. У таких ситуаціях стандартних цифрових мультиметрів для робіт у майстерні може бути недостатньо. Натомість варто звернутися до більш спеціалізованого приладу, такого як мультиметр UNI-T UT18C для електромонтажних робіт.
Універсальний лічильник UNI-T UT18C для електромонтажних робіт
Вимірювач UNI-T UT18C – це пристрій, практичні переваги якого оцінить кожен монтажник низьковольтних електромереж. За допомогою цього пристрою ви можете зручно перевірити наявність електричної напруги на шинах та проводах в електричних щитах, а також перевірити цілісність електричних з'єднань. Функції, які відрізняють цей пристрій від традиційних мультиметрів, включають перевірку диференціальних автоматичних вимикачів, перевірку послідовності фаз та вбудований захист від перенапруги. Цей пристрій може надійно працювати в широкому діапазоні температур навколишнього середовища.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор — Підсвітка | Да |
| Вага паковання | 0,43 кг |
| Вимірювальний прилад — Звуковий сигнал | Да |
| Вимірювальний прилад — Опір | Немає |
| Вимірювальний прилад — Тестер батарей | Немає |
| Вимірювальний прилад — Тестер транзисторів | Немає |
| Вимірювальний прилад — вимірювання постійної напруги | Да |
| Вимірювальний прилад — змінний струм | Немає |
| Вимірювач — Автоматичний вибір діапазону | Немає |
| глибина паковання | 35,5 см |
- Ціна: 3 985 ₴



