Опис продукту: Кроковий двигун JK20HS30-0604A 200 кроків/об 3.9V / 0.6A / 0.02Nm
Цей біполярний чотирипровідний кроковий двигун має роздільну здатність 200 кроків на оберт (1,8 градуса). Він працює від напруги 3,9 В і споживає 600 мА на котушку. Його крутний момент становить 4,8 кгс·см (0,47 Нм). Розміри 20 x 20 x 30 мм (NEMA 8).
Застосування крокових двигунів:
- принтери
- Пристрої з ЧПК
- 3D-принтери
- лазерні пристрої
- маніпулятори

Аксесуари
Наш магазин також пропонує аксесуари, що полегшують роботу крокових двигунів:
- 5-міліметрова монтажна маточина - дозволяє монтувати механічні компоненти на валу двигуна
- Контролер крокового двигуна - прості у використанні, невеликі модулі, що дозволяють керувати напрямком, швидкістю та роздільною здатністю.
| Ми також підготували інструкції з підключення різних типів крокових двигунів. |
Технічні характеристики крокового двигуна JK20HS30-0604A
- Роздільна здатність: 200 кроків/об (1,8 °)
- Номінальна напруга: 3,9 В
- Споживання струму на котушку: 0,6 А
- Опір котушки 6,5 Ом
- Індуктивність обмотки: 1,7 мГн
- Момент утримання 0,18 кг*см (0,017 Нм)
- Розподілення: біполярне (чотири дроти)
- Діаметр вала: 4 мм
- Вага: 60 г
- Стандарт: NEMA 8
- Розміри: 20 x 20 x 30 мм (без вала)
Деталі в технічній документації.
Кроковий двигун JK20HS30-0604A 200 кроків/об 3,9 В / 0,6 А / 0,02 Нм.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 20 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,049 кг |
| Висота | 30 мм мм |
| Кроковий двигун — кріплення | NEMA8 |
| Кроковий двигун — опір котушки | 6,5 Ом |
| Кроковий двигун — струм на обмотку | 0,6 А |
| Напруга живлення від | 3,9 В |
| Подавайте напругу | 3,9 В |
| Ширина паковання | 5,5 см |
| глибина паковання | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 955 ₴




