Опис продукту: Електричний привід LA10 500 Н 13 мм/с 12 В - хід 15 см
Лінійний привід з живленням від 12 В з максимальнимподовження 15 смДопустима вантажопідйомність пристрою становить50 кг (500 Н)Привід має міцний металевий корпус, що забезпечує захист від води та пилу. Два кінцеві вимикачі запобігають перевищенню граничного ходу приводу.
Електричний привід LA10 500 Н 13 мм/с 12 В - подовження 15 см.
Розміри приводу LA10 500 N.
Застосування лінійних приводів
Конструктивні елементи сільськогосподарських та промислових машин
- Домашня автоматизація
- Регулювання закрилків та плугів на позашляховиках та квадроциклах
- Промислові запірні елементи клапанів
- Фотовольтаїка - регулювання нахилу сонячних панелей
Так само, як уДвигуни постійного струмузміна напрямку відбувається шляхом зміни полярності. |
Технічні характеристики лінійного приводу LA10 500 N
| Ім'я | Параметр |
|---|---|
| Напруга живлення | 12В постійного струму |
| Швидкість | 13 мм/с |
| Максимальна міцність | 500 Н (50 кг) |
| Робочий цикл | 25% |
| Довжина подовження | 150 мм |
| Загальна довжина в складеному стані Lmin | 260 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Тип кріплення | H-кріплення |
| Робоча температура | від -25°C до 65°C |
| Безпека | кінцеві вимикачі |
| Клас герметичності | IP65 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,056 кг |
| Мотор — подовжувач | 15 см |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Ширина паковання | 9,5 см |
| глибина паковання | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 785 ₴





