
Осьовий вентилятор NMB Minebea 4715MS-23T-B5A, 230 В/АС, 174 м³/год, (Д x Ш x В) 119 x 119 x 38 мм 6037972
5 280 ₴
- Под заказ
- Код: 6037972
Отправка с 03 июня 2026+380 (63) 642-27-65
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Опис
NMB Minebea 4715MS-23T-B5A / Вентилятор з кульковими підшипниками відповідає найвищим стандартам якості. Напрямок обертання, якщо дивитися з боку крильчатки, проти годинникової стрілки; витяжка через опори
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідна потужність (макс.) | 2,90 м3/хв |
| Волість | 15 Вт |
| Длина изделия | 119 мм |
| Цвет | Черный |
| Максимальная температура | 70 °С |
| Максимальний робочий об'єм | 41 дБ |
| Минимальная температура | -10 °С |
| Номинальное напряжение | 230 В змінного струму |
| Розміри | (Д x Ш x В) 119 x 119 x 38 мм - |
| Тип | 4715MS-23T-B5A |
| Тип продукту | Осьовий вентилятор |
| Швидкість обертання/кількість обертів | 2900 об./хв |
Информация для заказа
- Цена: 5 280 ₴

