
Осьовий вентилятор EBM Papst 8880 N 230 В/AC 30 м³/год (Д x Ш x В) 80 x 80 x 38 мм 6037975
5 050 ₴
- Под заказ
- Код: 6037975
Отправка с 03 июня 2026+380 (63) 642-27-65
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Осьовий вентилятор змінного струму
Характеристики продукту
- З підшипником ковзання Sintec
- Захисний імпеданс
- Продуктивність: 30 м³/хв
Опис
EBM Papst 9244014343 / Для використання за високих температур навколишнього середовища до 80°C.
Комплект поставки
- Осьова вентиляція
- Інструкція користувача.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Расход воздуха | 30 м3/год |
| Волість | 9 Вт |
| Длина изделия | 80 мм |
| Цвет | Черный |
| Максимальне споживання струму | 50 мА |
| Минимальная температура | -10 °С |
| Номинальное напряжение | 230 В змінного струму |
| Тип подшипника | Підшипник ковзання |
Информация для заказа
- Цена: 5 050 ₴
