
Осьовий вентилятор EBM Papst 4656Z, 230 В/AC, 152 м³/год, (Д x Ш x В) 119 x 119 x 38 мм 6037979
4 856 ₴
- В наявності
- Код: 6037979
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Характеристики продукту
- Міцна система підтримки Sintec
- Міцна конструкція
- Розміри 119 x 119 мм
Опис
Універсальний вбудований осьовий вентилятор змінного струму серії 4000 від EBM Papst для універсального використання в електротехнічному секторі.
Комплект поставки
- Осьовий вентилятор EBM Papst
- Інструкція користувача
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрата повітря | 152 м3/рік |
| Волість | 19 Вт |
| Довжина виробу | 119 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний робочий об'єм | 42 дБ |
| Мінімальна температура | -40 °С |
| Номінальна напруга | 230 В змінного струму |
| Тип підшипника | кульковий підшипник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 856 ₴
