
Осьовий вентилятор EBM Papst 8850 N, 230 В/AC, 36 м³/год, (Д x Ш x В) 80 x 80 x 38 мм 6037982
5 280 ₴
- Под заказ
- Код: 6037982
Отправка с 03 июня 2026+380 (63) 642-27-65
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Опис
Універсальний вбудований осьовий вентилятор Осьовий вентилятор змінного струму 8000 Н від EBM Papst для універсального використання в електротехнічному секторі.
Комплект поставки
- Осьовий вентилятор EBM Papst
- Інструкція користувача
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Расход воздуха | 36 м3/год |
| Волість | 12,5 Вт |
| Длина изделия | 80 мм |
| Максимальний робочий об'єм | 24 дБ |
| Минимальная температура | -10 °С |
| Номинальное напряжение | 230 В змінного струму |
| Тип подшипника | Підшипник ковзання |
| Ширина вироби | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 280 ₴
