
Осьовий вентилятор Sunon A2123-HSL.GN, 230 В/змінного струму, 161,36 м³/год, (Д x Ш x В) 38 x 120 x 120 мм 6037990
4 669 ₴
- В наявності
- Код: 6037990
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення (діапазон) | 150 - 250 В змінного струму |
| Витрата повітря | 161,36 м3/год |
| Волість | 23 Вт |
| Довжина виробу | 38 мм |
| З'єднувальні компоненти | група |
| Максимальна робоча напруга | 250 В змінного струму |
| Максимальний тиск | 82,17 Па |
| Матеріал | лиття алюмінію термопластик |
| Мінімальна робоча напруга | 150 В змінного струму |
| Номінальна напруга | 230 В змінного струму |
| Тип продукту | Осьовий вентилятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 669 ₴
