
Промисловий термостат із занурювальним зондом TCTBO 65, діапазон регулювання 30 - 90 °C 6038098
5 280 ₴
- Под заказ
- Код: 6038098
Отправка с 03 июня 2026+380 (63) 642-27-65
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Промисловий термостат
Характеристики продукту
- IP20
Опис
З занурювальним зондом для встановлення як занурювальний термостат.
Характеристика
- Живлення: УВІМК./ВИМК.
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Відобразити | Немає |
| Длина изделия | 7,2 см |
| Контактне навантаження | 230 В/ 16 (5) А |
| Мінімальне встановлення температури | 30 °С |
| робоча напруга | 230 В/50 Гц |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Состояние | Новое |
| Струм на інтерфейсі | 16 (5) А |
| Тип привода | Механический |
| Функція захисту від замерзання | Немає |
| висота продукту | 9,9 см |
| діапазон регулювання температури | от 30 до 90 °С |
Информация для заказа
- Цена: 5 280 ₴
