
Вбудований світлодіодний світильник для зовнішнього використання

Характеристики продукту
- Теплий білий світлодіод
- Максимальне навантаження 500 кг
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.

Опис
Освітити будь-яку точку вашого саду — без прокладання кабелю — тепер можливо завдяки цьому вбудованому торшеру на сонячній енергії. Завдяки сонячним елементам вбудований торшер працює повністю без електрики. Вдень змінні батареї заряджаються сонячним світлом, а в сутінках світяться світлодіоди. Завдяки класу захисту IP67 вбудований торшер є водонепроникним, стійким до корозії та підходить для встановлення у легкодоступних місцях на відкритому повітрі — він може легко витримувати до 500 кг.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Вбудована сонячна лампа - Інструкція користувача
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 840 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 10 см |
| Внешняя ширина | 200 мм |
| Класс защиты | III |
| Цвет | Белый |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность лампы | 0,6 Вт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 20 x 5,1 x 10 см - |
| Світловий потік (люмен) | 7,5 лм |
| Тип продукту | Вбудована сонячна лампа |
| Функція лампи | з функцією виявлення сутінку |
| Цвет светодиода | теплий білий |
| Ширина вироби | 20 см |
| висота продукту | 5,1 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 280 ₴






Отправка с 03 июня 2026