
Підсвічений номер будинку, сонячний Paulmann 4000870798515 79851 0.20 Вт 20 лм IP44 6038115
5 500 ₴
- Под заказ
- Код: 6038115
Отправка с 03 июня 2026+380 (63) 642-27-65
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Вуличний сонячний будинок номер 0 3000K IP44 Змінна батарея

Характеристики продукту
- Колірна температура 3000K -, теплий білий
- Клас захисту IP44 - захист від бризок води
- Батарейки в комплекті.

Опис
Підсвічена цифра 0 – ідеальний номер будинку, як окремо, так і з іншими цифрами. Завдяки сонячній енергії її можна прикріпити до стіни будинку без розетки. Вдень невидима сонячна панель заряджається сонячним світлом, а вночі декоративна цифра підсвічується непрямим чином.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Батарейки | 1 |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Наружная длина | 32 мм |
| Класс защиты | III |
| Цвет | Черный |
| Максимальна кількість вогнів | 1 х |
| Мощность лампы | 0,20 Вт |
| Розмір батареї/акумулятора | ААА |
| Ручка | Постійно вбудований світлодіод |
| Сертифікат опору | IP44 |
| Специфікація | 0 |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Ширина вироби | 160,00 мм |
| висота продукту | 230,00 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 500 ₴








