
Підсвічений номер будинку, сонячний Paulmann 4000870798423 79842 0.20 Вт 20 лм IP44 6038118
5 940 ₴
- Под заказ
- Код: 6038118
Отправка с 03 июня 2026+380 (63) 642-27-65
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Вуличний сонячний будинок номер 1 3000K IP44 Змінний акумулятор

Характеристики продукту
- Колірна температура 3000K -, теплий білий
- Клас захисту IP44 - захист від бризок води
- Батарейки в комплекті.

Опис
Підсвічена цифра 1 чудово підійде для номера будинку, як окремо, так і в поєднанні з іншими цифрами. Завдяки сонячній енергії її можна прикріпити до стіни будинку без розетки. Вдень невидима сонячна панель заряджається сонячним світлом, а вночі декоративна цифра підсвічується непрямим чином.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Батарейки | 1 |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Наружная длина | 32 мм |
| Класс защиты | III |
| Цвет | Черный |
| Максимальна кількість вогнів | 1 х |
| Мощность лампы | 0,20 Вт |
| Розмір батареї/акумулятора | ААА |
| Ручка | Постійно вбудований світлодіод |
| Сертифікат опору | IP44 |
| Специфікація | 1 |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Ширина вироби | 80,00 мм |
| висота продукту | 230,00 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 940 ₴









