
Опис
Бездротова потокова передача музики через Bluetooth®.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- 200 Вт PMPO
- Bluetooth® версії 5.3 (MVSILICON)
- Відтворення музики через AUX-вхід
- Функція TWS
- RGB-світлодіодне підсвічування
- Динамік: Ø 52 мм, 4 Ом 2x 10 Вт
- Літій-іонний акумулятор ємністю 3600 мАг/3,7 В забезпечує до 7 годин відтворення музики
- Час заряджання: приблизно 3 години
- Захист від бризок води IPX7
- Включає ремінь для перенесення
Комплект поставки
- ПБС 3600
- Кабель живлення
- Інструкція користувача
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія Bluetooth | 5.3 |
| Діаметр виробу | 80 мм |
| Розміри | (Ø x В) 80 мм x 189 мм |
| Тип передавання даних | Bluetooth® |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| висота продукту | 189 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 294 ₴








