
Опис
Eltako 21100102 / Для монтажу на монтажну рейку. Низький рівень шуму під час увімкнення, перемикання при нульовій напрузі. Керування через 230 В, додатковий керуючий вхід 8 - 230 В/UC (гальванічно ізольований). Час затримки вимкнення регулюється від 2 до 120 хвилин.
Коментарі
Контакти не вільні від потенціалів.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ESR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення (діапазон) | 8, 8 – 230, 230 В/пост. струму, В/перем. струму |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 58 мм |
| Комутована потужність | (лампочки) 2300 Вт |
| Кількість контактів як нормально розімкнутих контактів | 1 |
| Макс. навантаження люмінесцентної лампи (дуетна схема) | 1000 ВА |
| Макс. струм перемикання (cos phi = 0,6) | 8 А |
| Максимальна робоча напруга | 230 В/постійний струм 230 В/перемінний струм |
| Максимальне навантаження люмінесцентної лампи | 1000 ВА |
| Мінімальна робоча напруга | 8 В/постійний струм 8 В/перемінний струм |
| Напруга керування частотою 1 | 50-50 Гц |
| Напруга перемикання | 250 В змінного струму |
| Номінальний струм перемикання | 16 А |
| робоча напруга | 8 - 230 В/UC або 230 В |
| Стан | Нове |
| Специфікація | Імпульсне реле, 1 замикальний контакт 16 А |
| Спосіб встановлення | рейка |
| Тип контакту | 1 НЕТ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 669 ₴

