
Описание
Eltako 21110002 / Для монтажу на DIN-рейку. Низкий уровень шума при включении, отсутствие потребления энергии в режиме ожидания. Управление через 8 - 230 В/UC или 230 В с максимальным током лампы накаливания 5 мА.
Блокичные
Безпотенциальные контакты.
- Элемент, влияющий на безопасность - монтаж только специалистами
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Блок живлення (діапазон) | 8, 8 – 230, 230 В/пост. струму, В/перем. струму |
| Вбудована глибина | 58 мм |
| Вміст | 1 шт. |
| Кількість контактів як нормально замкнутого контакту | 1 |
| Кількість контактів як перемикач | 0 |
| Макс. навантаження ламп розжарювання | 2000 Вт |
| Макс. навантаження люмінесцентної лампи (паралельно компенсоване) | 500 ВА |
| Максимальна комутована напруга | 250 В змінного струму |
| Максимальна комутована потужність | 2000 Вт |
| Максимальний комутований струм | 16 А |
| Модель із каталогу виробника | ЕС12-110 |
| Напруга керування частотою 1 | 50-50 Гц |
| Номінальний струм перемикання | 16 А |
| робоча напруга | 8 - 230 В/UC або 230 В |
| Состояние | Новое |
| Специфікація | Імпульсне реле, 1 нормально відкритий контакт, 1 нормально закритий контакт 16 А |
| Способ установки | рейка |
| Тип керівного напруження 1 | змінний/постійний струм |
| Тип контакту | 1 NO1 NC |
Информация для заказа
- Цена: 5 280 ₴


Отправка с 03 июня 2026