Блокичные
- Элемент, влияющий на безопасность - монтаж только специалистами
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eaton |
| Пользовательские характеристики | |
| Блок живлення (діапазон) | 250 В змінного струму |
| Глибина продукту | 60 мм |
| Керувальна напруга 2 | 0-0В |
| Кількість контактів як нормально розімкнутих контактів | 1 |
| Макс. навантаження ламп розжарювання | 0 Вт |
| Макс. навантаження люмінесцентної лампи (паралельно компенсоване) | 0 ВА |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В змінного струму |
| Максимальне навантаження люмінесцентної лампи | 0 ВА |
| Максимальний постійний струм | 0 А |
| Минимальное рабочее напряжение | 250 В змінного струму |
| Напряжение питания | 250-250 В |
| Напруга керування частотою 2 | 0-0 Гц |
| Підходить для ручного керування | істинний |
| Состояние | Новое |
| Способ крепления | DIN-рейка |
| Тип керівного напруження 2 | змінного струму |
| Тип контакту | 1 NO1 NC |
| Тип продукту | Мережевий фільтр |
Информация для заказа
- Цена: 4 840 ₴


Отправка с 03 июня 2026