
Вимірювальні затискачі
Характеристики продукту
- УВІМК.
- Ширина розкриття хомутів 43 мм
Опис
Вимірювальні кліщі змінного струму дозволяють безперебійно вимірювати змінні струми шляхом підключення кабелю або шини. Клещи змінного струму особливо підходять для вимірювань за допомогою мультиметра METRALINE DM61.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Маленький та зручний
- Кабелі безпеки постійно підключені
Комплект поставки
- Струмові кліщі з з'єднувальним кабелем та 4-мм захисними штекерами
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 650 г |
| Длина изделия | 39 мм |
| Калибровка | завод (без сертифіката) |
| Максимальная частота | 1 кГц |
| Максимальний діапазон вимірювання A/AC | 1000 А |
| Розміри | (Д x Ш x В) 39 x 92 x 220 мм - |
| Тип продукту | Адаптер для струмових кліщів |
| Ширина вироби | 92 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 940 ₴


Отправка с 02 июня 2026