
MEAN WELL ELG-150-C1050B-3Y Драйвер для світлодіодів постійного струму 105 Вт 1050 мА 72 - 143 В/DC з функцією дімування 3 в 1, ди
4 294 ₴
- В наявності
- Код: 6039459
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Характеристики продукту
- Постійний струм
- 72 - 143 В постійного струму
- 1050 мА
Опис
Серія ELG від MEAN WELL пропонує світлодіодні джерела живлення в широкому діапазоні варіантів. Окрім добре відомих версій CV + CC (постійна напруга та постійний струм) та CC, також доступна версія DA в аналоговому варіанті з регульованою та нерегульованою яскравістю, якою можна керувати цифровим способом через шину Dali. Завдяки часу налаштування менше 500 мс та споживанню енергії в режимі очікування менше 0,5 Вт, джерела живлення серії ELG також відповідають суворішим обмеженням Директиви 2009/125/EC про екодизайн, яка була посилена у вересні 2016 року.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- IP67
- Регулювання яскравості шляхом потягування за дротя керування, функція дімування 3 в 1, 1...10 В постійного струму, ШІМ, потенціометр 100 кОм
- Захищений провід PE в основному кабелі
- Постійний струм
- незалежний пристрій керування
- Широкодіапазонний вхід
- Металевий корпус
- Захист від перевантаження за допомогою обмежувача струму, автоматичне відновлення
- Захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, перегріву
- Інтегральна схема PFC
- Підходить для світлодіодного освітлення
- Відповідність вимогам SELV
- Відповідає рівню захисту від перенапруги 6 кВ
Коментарі
Важлива інформація!
Будь ласка, не враховуйте розміри світлодіодного драйвера/світлодіодного трансформатора!
Виберіть драйвер/трансформатор для світлодіодів, який має приблизно на 1/3 більшу потужність (Вт)
Визначальним для навантаження драйвера світлодіода є не потужність світлодіода, а фактичне споживання струму (Ампери) світлодіодами.
Зверніть увагу, що пусковий струм значно вищий.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 950 г |
| Виготовлення (світлодіодний драйвер) | Постійний струм |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 1,05 А |
| Довжина виробу | 219 мм |
| З'єднувальні компоненти | кабель із вільним кінцем |
| Колір | метал |
| Кількість записів | 1 х |
| Максимальна вихідна напруга | 143 В постійного струму |
| Максимальна температура | +90 °С |
| Мінімальна вихідна напруга | 72 В постійного струму |
| Мінімальна температура | -40 °С |
| Розміри | (Д x Ш x В) 219 x 63 x 35,5 мм |
| Тип джерела живлення | Короткостроковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 294 ₴
