
Тороїдальні, безпечні, ізоляційні трансформатори 2 x 115 В Н/Д Н/Д RKD 100/2x15 БЛОК RKD 100/2x15 6039871
4 294 ₴
- В наявності
- Код: 6039871
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Тороїдальні, запобіжні та розділові трансформатори
Характеристики продукту
- 2 x 115 В
- 2 x 15 В змінного струму
- 3,33 А
- 100 ВА
Опис
Блок RKD 100/2x15 I: Двообмотковий трансформатор з можливістю послідовного або паралельного з'єднання. Посилена ізоляція між первинною та вторинною обмотками. Низьке магнітне поле. Високий ККД з тихою роботою. Оптимальний ККД.
Комплект поставки
- 2 гнучкі ізоляційні шайби, 1 металева пластина та гвинт.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 1,20 кг |
| Випробувальна напруга | 4000 В |
| Вихідний струм | 3,33 А |
| Вміст | 1 шт. |
| Вхідна напруга | 115 В |
| Відповідає RoHS | Да |
| Клас ізоляційного матеріалу | A |
| Кількість записів | 2 х |
| Модель із каталогу виробника | РКД 100/2x15 |
| Первинна пружна | 2 х 115 В |
| Стан | Нове |
| Частота | 50 - 60 Гц |
| висота продукту | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 294 ₴
