
Зарядний пристрій для свинцево-кислотних акумуляторів MEAN WELL GC160A48-R7B 48V 2.95A 6043498
4 669 ₴
- В наявності
- Код: 6043498
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Зарядний пристрій для свинцево-кислотних акумуляторів 48 В, 2,95 А
Характеристики продукту
- 2-етапний зарядний пристрій
- Низька потужність холостого ходу
- Захист від перевантаження шляхом обмеження струму
- Включає 4-контактний роз'єм DIN R7B
Опис
Зарядний пристрій з низьким споживанням енергії в режимі очікування та високою ефективністю для свинцево-кислотних акумуляторів. 4-контактний роз'єм R7B DIN. Активна функція PFC та конвекційне охолодження повітрям.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- 2-ступінчастий зарядний пристрій для свинцево-кислотних акумуляторів
- Універсальний вхід
- Захист від перевантаження за допомогою обмежувача струму, автоматичне відновлення
- Захист від зворотного струму, короткого замикання, перенапруги та перегріву
- Низька потужність холостого ходу
- Двоколірний світлодіодний дисплей
- Пластиковий корпус
Комплект поставки
- Зарядний пристрій
- Кабель живлення
- Інструкція користувача
Коментарі
Шнур живлення потрібно замовляти окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 700 г |
| Довжина виробу | 175 мм |
| Кількість зарядних виходів | 1 |
| Навантаження 48 В | 2,95 А |
| Підходить для олив'яно-кислотних акумуляторів | 48 В |
| Рекомендована мінімальна ємність акумулятора | 15 Ач |
| Розміри | (Д x Ш x В) 175 x 72 x 35 мм - |
| Ширина вироби | 72 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 669 ₴
