
Блок живлення ноутбука

Характеристики продукту
- 20 В / 8,5 А
- Потужність 170 Вт Призначення: розетка
- Діапазон вхідної напруги 100 - 240 В змінного струму
- Підходить для ноутбуків Lenovo

Опис
Зарядний пристрій Green Cell PRO – це найнадійніше джерело живлення для вашого ноутбука. Виготовлений з найякісніших матеріалів та електроніки, ви можете бути впевнені, що він не підведе вас, коли це найбільше потрібно.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Lenovo ThinkPad W540; Lenovo ThinkPad W541; Lenovo ThinkPad P50; Lenovo ThinkPad P51; Lenovo ThinkPad P52; Lenovo ThinkPad P70; Lenovo ThinkPad P71; Lenovo ThinkPad Ultra; Lenovo0C52613; Lenovo36200316; Lenovo36200321; Lenovo45N0369; Lenovo45N0370; Lenovo45N0372; Lenovo45N0374; Lenovo45N0375; Lenovo45N0514; Lenovo45N0558; Lenovo45N0560; Lenovo ADL170NDC3A; Lenovo ADL170NLC2A; Lenovo ADL170NLC3A; LenovoPA-1171; Liteon PA-1171; Lenovo Legion Y720; Lenovo Legion Y530; Lenovo Legion Y530-15ICH; Lenovo 01FR043; Lenovo5A10J75115
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 20 В output) |
| Волість | 170 Вт |
| Діапазон вихідної напруги | 20 В |
| Колір | Чорний |
| Місце призначення | гніздо |
| Сумісність бренда | Леново |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 294 ₴





