Вбудована лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 6 Вт Загальний світловий потік = 470 лм Колірна температура (Кельвін) = 2700 K теплий білий

Опис
Вбудовані алюмінієві точкові світильники Nova забезпечують гарне освітлення, цілісний дизайн та високу енергоефективність. Пуристичний вигляд не порушується стопорним кільцем: оскільки джерело світла вставляється ззаду, стопорне кільце не потрібне. Завдяки прямому підключенню 230 В, лампи можна легко комбінувати без будь-яких обмежень. Просте кріплення за допомогою стопорних пружин гарантує, що стеля залишиться неушкодженою навіть після багаторазового встановлення та демонтажу. Комплект поставки включає ефективні та довговічні світлодіодні лампи з білим світлом, які створюють теплу атмосферу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- 3-ступінчастий димер з вимикачем світла
- Зі змінним світлодіодним модулем.
Комплект поставки
- 3 вбудовані світильники
- Світлодіодний модуль
- Інструкція користувача.
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Входить ілюмінатор | Да |
| Діаметр виробу | 84 мм |
| Загальний світловий потік | 470 лм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Клас захисту | II |
| Колірна температура (Кельвін) | 2700 К |
| Кут випромінювання | 110° |
| Максимальний діапазон повороту | 50° |
| Монтажний діаметр | 68 мм |
| Розміри | (Ø) 84 мм |
| Світловий потік (люмен) | 470 лм |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Функція лампи | регулювання яскравості за допомогою вимикача, невелика глибина встановлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 044 ₴










