
Декоративне різдвяне освітлення

Характеристики продукту
- Теплий білий діод
- З димером та вимикачем
- Для використання всередині та зовні приміщень.

Опис
Розповіді історій, запалювання свічок та затишні посиденьки — передріздвяний період таїть у собі унікальну магію як для молодих, так і для дорослих, з усіма його персонажами та символами. І одна річ точно не повинна пропустити: сяюча 3D пластикова зірка, яка атмосферно освітлює темряву. З цією особливою зіркою вам навіть не потрібна розетка чи батарейки. Ця флуоресцентна пластикова зірка заряджається сонячним світлом протягом дня та світиться самостійно вночі. Ця гарно оформлена світлова прикраса від Konstsmide елегантно вписується в будь-яке середовище. Стильна різдвяна прикраса, яка сподобається і молодим, і дорослим — рік за роком, адже з високоякісною продукцією Konstsmide ви можете покластися на естетику та довговічність. Понад 40 років Konstsmide спеціалізується на виробництві високоякісних світлових прикрас для використання всередині та зовні приміщень, а з 1999 року є ключовим рушієм екологічно чистих, довговічних та безпечних світлодіодних рішень.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Пластикова зірка
- Лампа
- Електронний трансформатор
- димер;
- Інструкція користувача
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура живлення | 5 мм |
| Клас енергоефективності | Г (А - Г) |
| Колір | Білий |
| Колір кабелю | Чорний |
| Програми | зовні/середина |
| Розміри | (Д x Ш x В) 800 x 800 x 600 мм |
| Ручка | Г4 |
| Стан | Нове |
| Тип лампочки | ВЕЛ |
| Цвет светодиода | теплий білий |
| висота продукту | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 044 ₴



