
Подовжувач з вимикачем Ehmann VARIO LINEA 0601x00052031, захисний роз'єм, Кількість розеток: 5 6044805
5 044 ₴
- В наявності
- Код: 6044805
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Подовжувач з вимикачем Ehmann VARIO LINEA 0601x00052031
Характеристики продукту
- Захист від дітей
- Довжина кабелю: 1,5 м
- Дуже міцний завдяки алюмінієвому профілю
Опис
Ehmann 0601x00052031 / Високоякісні подовжувачі, виготовлені з міцного алюмінієвого профілю, ідеально підходять для професійного використання. Велика відстань (64 мм) між розетками, що повертаються на 90°, особливо корисна для кутових вилок, таймерів та великих блоків живлення. Пластикові торцеві заглушки, розташовані врівень з усіма сторонами, забезпечують легке перенесення та простий монтаж на стінах та підлозі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1,50 м м |
| Максимальна потужність | 3680 Вт |
| Місце призначення | дім |
| Специфікація | З перемікачем |
| Тип продукту | Подовжувач із вимикачем |
| Функції сокетів | замок безпеки для дітей із вимикачем |
| Ширина вироби | 65 мм |
| висота продукту | 39 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 044 ₴

