
Подовжувач Ehmann VARIO LINEA 0600x00042031, захисний роз'єм, кількість розеток: 4 6044807
4 856 ₴
- В наявності
- Код: 6044807
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Подовжувач Ehmann VARIO LINEA 0600x00042031
Характеристики продукту
- Захист від дітей
- Довжина кабелю: 1,5 м
- Дуже міцний завдяки алюмінієвому профілю
Опис
Високоякісні подовжувачі, виготовлені з міцних алюмінієвих профілів, ідеально підходять для професійного використання. Велика відстань (64 мм) між розетками, які можна повертати на 90°, особливо корисна для кутових вилок, таймерів та великих блоків живлення. Пластикові торцеві заглушки з усіх боків полегшують перенесення подовжувача, а також полегшують монтаж на стінах та підлозі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1,50 м м |
| Максимальна потужність | 3680 Вт |
| Місце призначення | дім |
| Специфікація | без перемікача |
| Тип продукту | Подовжувач |
| Функції сокетів | защита от детей |
| Ширина вироби | 65 мм |
| висота продукту | 39 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 856 ₴

