
Описание
Риттал 9344.010 /
Блокичные
- ВНИМАНИЕ!
Если устройство не готово к подключению, подключению и установке может выполнить только специалист (например, электричество).
Вы можете найти товары, соответствующие этому товару, здесь
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Версія зі встановленням аварійної зупинки | ЛОЖЬ |
| Версія як головний вимикач | ЛОЖЬ |
| Відповідає RoHS | Да |
| Количество полюсов | 3 |
| Моторний привод опціонально | ЛОЖЬ |
| Номінальна робоча потужність за АС-23, 400 В | 80 кВт |
| Номінальний постійний струм Iu | 160 А |
| Розміри | (Ш x В) 106 мм x 194 мм - |
| Ступінь захисту (IP), лицьовий бік | IP20 |
| Тип електричного з'єднання головного ланцюга | Гвинтове з'єднання |
| Умовний номінальний струм короткого замикання Iq | 100 кА |
| Ширина вироби | 106 мм |
| висота продукту | 194 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 710 ₴


Отправка с 03 июня 2026