
Диференціальний автоматичний вимикач Siemens 5SU13546KK06, 2 контакти, 6 A, 0,03 A, 230 V 6044849
5 231 ₴
- В наявності
- Код: 6044849
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
АВДВ, 10 кА, 1P+N, тип A, 30 мА, B-Char, In: 6 A, Un AC: 230 В АВДВ для комбінованого захисту від короткого замикання та захисту від випадкового дотику. Запатентовані АВДВ від Siemens, важливий компонент захисних пристроїв SENTRON для електроустановок, дозволяють комбінований захист персоналу, пожежі та кабелів в одному пристрої. Окрім виявлення струмів короткого замикання, вони також пропонують надійний захист від коротких замикань та перевантажень завдяки інтегрованому пристрою захисту від перевантаження по струму. АВДВ від Siemens, як комбінація пристроїв захисного відключення та мініатюрних автоматичних вимикачів, характеризуються, перш за все: 1. Підвищеною безпекою експлуатації та доступністю системи завдяки окремому відключенню відповідного кола. 2. Незалежно від того, чи це синусоїдальні змінні струми залишку, чи м'які постійні струми залишку – Siemens пропонує правильний тип та спеціальні версії для будь-яких потреб. 3. Надійною безпекою під час монтажу завдяки стандартній ручці та захисту від дотику. 4. Зняття з рейки або шини без інструментів завдяки зручному ручному управлінню. 5. Чітко видимим індикатором положення вимикача. 6. Код DataMatrix на передній панелі пристрою швидко та легко надає всю інформацію про автоматичний вимикач. 7. Захищено відповідно до стандартів: автоматичні вимикачі відповідають нормам DIN VDE. 8. Оптимальна технологія для вашої безпеки – від Siemens.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 6 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія із захистом від помилкових спрацьовувань | істинний |
| Вміст | 1 шт. |
| З блокувальним пристроєм | істинний |
| Категорія перенапруги | 2 |
| Кількість захищених полюсів | 1 |
| Кількість полюсів (всього) | 2 |
| Номінальна вимикаюча здатність EN 61009 | 10 |
| Номінальна напруга ізоляції Ui | 264 В |
| Номінальна імпульсна напруга Uimp | 4 |
| Номінальний струм — округлений | 6 А |
| Обмеження інтенсивності | 10 кА |
| Переріз під'єднуваного провідника одножильний | 0,75-35 мм2 |
| робоча напруга | 230 В змінного струму |
| Стан | Нове |
| Специфікація | Характеристики вимикання: миттєве |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| висота продукту | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 231 ₴
