Опис продукту: Філамент Fiberlogy Easy PLA 1,75 мм 2,5 кг - сірий
Простий PLA-філамент у кольорісірий, призначений для 3D-принтерів. Виріб намотується на котушку діаметром 300 мм і має вагу нетто2,5 кгВакуумно упаковано з поглиначем вологи. Рекомендована температура друку становить від 200°C до 230°C. Діаметр філаменту1,75 ммФіламент PLA Easy можна використовувати, наприклад, для друку різних видів прототипів, іграшок, окремих компонентів іграшок, ювелірних виробів, прикрас тощо. Матеріал виготовлений з відновлюваної сировини, що робить його біорозкладним.
Філамент PLA Fiberlogy Easy 1,75 мм 2,5 кг - сірий.
Наш асортимент філаментів також включає інші матеріали та кольори.
Властивості нитки
- Дуже добре зчеплення шарів під час 3D-друку
- Біорозкладний матеріал
- Водонепроникний
- Під час 3D-друку виділяє легкий запах.
- Підігрів столу не потрібен
- Відрізняється високою стійкістю до викривлення і довговічністю
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 200°C до 230°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально. |
Технічні характеристики та фізичні властивості нитки
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Допуск розмірів нитки | +/- 0,02 мм |
| Колір | Сірий |
| Температура друку | Від 200°C до 230°C |
| Температура столу | Від 50°C до 70°C |
| Тип нитки розжарювання | Легкий PLA |
| Діаметр котушки | 300 мм |
| Ширина котушки | 93 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 54 мм |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Округлість | +/- 0,01 мм |
| Вага нетто | 2,5 кг |
Філамент Fiberlogy Easy PLA 1,75 мм 2,5 кг - сірий
Матеріал Easy PLA виготовляється, серед іншого, з натуральної сировини, тому під час термічної обробки він виділяє лише невелику кількість специфічного запаху.
Крім того, PLA повністю водонепроникний та стійкий до шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання. Ці характеристики, у поєднанні з низькою усадкою, гарантують, що всі відбитки зберігатимуть свій первозданний вигляд протягом тривалого часу.
Філамент Fiberlogy Easy PLA 1,75 мм 2,5 кг сірого кольору - інші властивості
Цей філамент Easy PLA характеризується практично нульовим водопоглинанням та дуже низькою усадкою. При використанні подушечок або адгезійних добавок під час друку додаткове охолодження платформи не потрібне.
Під час друку на склі виробник рекомендує використовувати добавки, головне призначення яких – покращення адгезії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Колір | Сірий |
| Метод друку | Інша |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 3,6 кг |
| Нитка — матеріал | АЛЕК |
| Стан | Нове |
| глибина паковання | 32 см |
- Ціна: 4 185 ₴


