Опис продукту: Набір пастельних ниток Rosa3D PLA 1,75 мм 6 x 350 г
Набірпастельнитки від Rosa3D, які він містить6 котушок вагою 350 г і діаметром 1,75 мм. У набір входить 6 кольорів:Пастельно-блакитний, Пастельно-зелений, Пастельно-жовтий, Пастельно-персиковий, Пастельно-рожевий, Пастельно-лавандовий. Це характеризується нимилегкість друку, що робить їх ідеальним рішенням як для професіоналів, так і для людей, які тільки починають свою пригоду з 3D-друком. їхпастельЦей колір ідеально підходить для друку іграшок або гаджетів. Філаменти виготовлені збіорозкладний полілактид (PLA), що робить їх набагато екологічнішими, ніж інші філаменти. Матеріал характеризується низькою усадкою та хорошою міцністю на розрив. Він дозволяє отримувати дуже якісні та деталізовані відбитки завдякивисока адгезіяміж шарами. Комплект повністю сумісний з принтерами, які не оснащені фіксаторами, що запобігають використанню картриджів сторонніх постачальників.
Набір пастельних філаментів Rosa3D PLA 1,75 мм 6 x 350 г.
PLA гнучкий та простий у друкі.
Властивості PLA
- З хорошою адгезією між шарами - забезпечує високу точність відбитків
- Без запаху
- Гнучкий і легкий для друку
- Безпечний - не містить і не виділяє шкідливих речовин
- Ідеально для початківців
Вміст набору
- PLA пастельно-блакитний
- PLA пастельно-зелений
- PLA Пастельно-жовтий
- PLA Пастельний персик
- PLA пастельно-рожевий
- PLA Пастельна лаванда
Рекомендовані параметри друку філаментом
| Температура друку | Від 195°C до 225°C |
| Температура столу | Від 40°C до 60°C |
| Охолодження друку | Рекомендовано |
Через відмінності в конструкції принтерів, наведені вище дані слід розглядати як орієнтир, а відповідні значення слід визначати експериментально.
Технічні характеристики та фізичні властивості філаменту Rosa3D PLA
| ПАРАМЕТР | ДІАПАЗОН |
|---|---|
| Діаметр нитки розжарення | 1,75 мм |
| Колір | Синій, Зелений, Жовтий, Персиковий, Рожевий, Лавандовий |
| Матеріал | НЛА |
| Температура голови | Від 195°C до 225°C |
| Температура столу | Від 40°C до 60°C |
| Упаковка | Картон з друком |
| Поглинач вологи | Так |
| Вакуумне пакування | Так |
| Вага нетто | 6 x 350 г |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Матеріал | PLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 19,5 см |
| Колір | апельсин |
| Нитка розжарювання — Котушка | Стандарт |
| Стан | Нове |
| Ширина паковання | 29,5 см |
- Ціна: 4 205 ₴




