Опис продукту: Вимірювач опору, ємності та індуктивності UNI-T UT603 RLC
Мультиметр, який дозволяє проводити вимірюванняопір до 200 МОм, ємність до 600 мкФ та індуктивність до 200 ГнЙого також можна використовувати для тестування діодів, транзисторів та перевірки цілісності ланцюга. Вимірювач живиться від батареї 9 В, що входить до комплекту. Вимірювальні щупи з затискачами типу «крокодил» також входять до комплекту. Вимірювач не вимірює напругу чи інші значення.
Наш магазин також пропонує інші вимірювальні прилади.
Лічильник UNI-T UT603.
| Технічні характеристики UNI-T UT603 | |
|---|---|
| Місткість | 2 нФ / 20 нФ / 200 нФ / 2 мкФ / 20 мкФ / 200 мкФ / 600 мкФ ± (1% + 5) |
| індуктивність | 2 мГн / 20 мГн / 200 мГн / 2 Гн / 20 Гн / 200 Гн ± (2% + 8) |
| Опір | 200 Ом / 2 кОм / 20 кОм / 200 кОм / 2 МОм / 20 МОм / 200 МОм ± (0,8% + 1) |
| Діодний тестер | Так |
| Безперервність ланцюга | Так |
| Тестер транзисторів | Так |
| Зміна діапазонів вимірювань | портативний |
| Індикатор низького заряду батареї | Так |
| Максимальне зчитування | 2000 рік |
| Блок живлення | 9В (6F22) |
| Розмір дисплея | 61 x 32 мм |
| Розміри | 172 x 83 x 38 мм |
| Маса | 287,2 г |
| Аксесуари | Батарейка 9 В та короткі вимірювальні дроти з затискачами-крокодилами |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор — Підсвітка | Немає |
| Вага паковання | 0,451 кг |
| Вимірювальний прилад — Звуковий сигнал | Да |
| Вимірювальний прилад — Опір | Да |
| Вимірювальний прилад — Тестер батарей | Немає |
| Вимірювальний прилад — Тестер транзисторів | Да |
| Вимірювальний прилад — вимірювання постійної напруги | Немає |
| Вимірювальний прилад — змінний струм | Немає |
| Вимірювач — Автоматичний вибір діапазону | Немає |
| глибина паковання | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 185 ₴




