Опис товару: Електричний привід LAD 500 N 15 мм/с 12 В - подовжувач 10 см
Ефективний електричний привід з живленням від напруги12 травняз максимальною вантажопідйомністю до50 кг (500 Н)і вислизає10 смПристрій працює зі швидкістю до15 мм/сПривід має клас захисту IP65. Максимальний струм живлення становить 2 А. Виріб маєметалеві шестерні, що робить його більш механічно стійким. Лінійні актуатори LAD використовуються, серед іншого, в автомобільній та сільськогосподарській галузі. Вони використовуються для керування важелями, маніпуляторами та підйомними заслінками.
Наш магазин пропонує широкий вибір інших моделей лінійних приводів.
Презентація приводів серії LAD 12 V.
Електричний привід LAD 500N 15 мм/с 12 В - подовження 10 см.
Привід LAD
Привід дуже простий у використанні. Він має два провідні з'єднання. Ним можна керувати за допомогою кнопок або реле. Як і у випадку з двигунами постійного струму, напрямок обертання змінюється за допомогоюзміна полярностіКлас герметичностіIP65дозволяє його використання навіть за несприятливих зовнішніх умов. Захист від перевищення максимального висування забезпечуєтьсянерегульований кінцеві вимикачіРучка розташована на задній панелі корпусукріпленнядозволяє легко встановлювати навіть менш досвідченим користувачам.
Приклад застосування лінійного приводу LAD
- У фотоелектричних установках, під час встановлення кута нахилу сонячної панелі
- У позашляховиках для регулювання висоти кришки багажника
- Підтримка для відкриття та закриття промислових клапанів
- Елементи точної механіки
- Домашня автоматизація: відкривання та закривання дверей та вікон
- Компоненти промислових та сільськогосподарських машин
Детальні розміри приводу.
Технічні характеристики лінійного приводу LAD 500N 15 мм/с
| Ім'я | Параметр |
|---|---|
| Напруга живлення | 12В постійного струму |
| Споживана потужність | до 2 А |
| Швидкість | 15 мм/с |
| Максимальна міцність | 500 Н (50 кг) |
| Довжина подовження | 100 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Клас герметичності | IP65 |
| Безпека | Нерегульовані кінцеві вимикачі |
| Робоча температура | від -25°C до 65°C |
Ключова допомога у виконанні різних завдань
Лінійні актуатори використовуються в багатьох галузях промисловості. Такі компоненти можна використовувати, зокрема, в автомобільній, промисловій та сільськогосподарській галузях. Їхнє основне призначення — допомагати у виконанні завдань, що потребують застосування точно визначеної сили.
З приводом LAD 500 N ви можете розраховувати на додаткові функції безпеки, серед іншого, що забезпечують підвищений механічний захист. Зусилля 500 Н забезпечує вантажопідйомність до 50 кг.
Привід Elektrobim
Продукція Elektrobim характеризується високою якістю та довговічністю. Обираючи рішення від цього бренду, ви можете бути впевнені, що потужність пристрою належним чином забезпечить будь-які завдання, для яких ви його використовуєте.
Привід LAD 500 N може ефективно працювати в діапазоні температур від -25°C до 65°C. Завдяки класу герметичності IP65 та значній довговічності, це рішення від Elektrobim також може використовуватися в суворих умовах, наприклад, на вулиці.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 5,5 см |
| Двигун — Лінійна швидкість | 15 мм/с |
| Напруга живлення від | 12,0 В |
| Подавайте напругу | 12,0 В |
| крутний момент | 50 кг*см |
- Ціна: 5 385 ₴




