Опис продукту: Електричний привід LA21 4000 Н 5 мм/с 24 В - хід 20 см
Лінійний привід з живленнямНапруга 24 ВМаксимальне висування пристрою становить 20 см і обмежується кінцевими вимикачами. Допустиме навантаження на привод400 кг (4000 Н)Максимальне споживання струму становить4,5 АПристрій має клас герметичності IP54.
Електричний привід LA21 4000 Н 5 мм/с 24 В - подовження 20 см.
Розміри лінійного приводу LA21.
Приклади застосування лінійних приводів
- Регулювання кута сонячних панелей
- Як елементи промислової автоматизації
- Відкриття та закриття промислових клапанів
- Коригування положення ліжок та реабілітаційного обладнання
Так само, як уДвигуни постійного струмузміна напрямку відбувається шляхом зміни полярності. |
Технічні характеристики лінійного приводу LA21
| Ім'я | Параметр |
|---|---|
| Напруга живлення | 24 В постійного струму |
| Споживана потужність | 4,5 А |
| Швидкість | 5 мм/с |
| Максимальна міцність | 4000 Н (400 кг) |
| Довжина подовження | 200 мм |
| Загальна довжина у складеному вигляді | 375 мм |
| Робоча температура | від -25°C до 65°C |
| Безпека | Кінцеві вимикачі |
| Клас герметичності | IP54 |
Електричний привід LA21 4000N 5 мм/с 24 В - подовжувач
Цей потужний привід з ходом 20 см та вантажопідйомністю до 400 кг підходить для найвимогливіших застосувань. З номінальною швидкістю 5 мм/с шток поршня проходить повний хід за 40 секунд, що дозволяє безпечно позиціонувати великі компоненти машин, а також компоненти медичних ліжок та реабілітаційного обладнання.
Пропоновано намиЛінійний привід 24 ВВін може працювати за температури навколишнього середовища від -25°C до 65°C. Зверніть увагу, що клас захисту механізму IP54 означає, що привід стійкий до пилу (хоча й не повністю пилонепроникний) та бризок води з будь-якого напрямку. Тому привід не слід використовувати в місцях, де він часто піддаватиметься впливу значної кількості води або пилу. У таких ситуаціях ми рекомендуємо використовувати приводи зі класом захисту IP65. Ви також можете знайти ці моделі в нашій пропозиції.
Також ознайомтеся з нашими контролерами для воріт та лінійними приводами в різних версіях (з ручкою, пультом дистанційного керування або у вигляді вбудованого модуля).
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 2,082 кг |
| Мотор — подовжувач | 20 см |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Ширина паковання | 42,5 см |
| глибина паковання | 17 см |
- Ціна: 4 385 ₴




