
Осьовий вентилятор EBM Papst 8214J/2H4P 24 В/DC 220 м³/год (Д x Ш x В) 80 x 80 x 38 мм 6045707
6 688 ₴
- В наявності
- Код: 6045707
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Осьовий вентилятор Papst 8214J/2H4P
Характеристики продукту
- Міцна конструкція
- Міцна система підтримки Sintec
- 80 x 80 мм
Опис
Осьові вентилятори постійного струму серії EBM Papst 8200 J для універсального використання в електротехнічному секторі.
Комплект поставки
- Осьовий вентилятор EBM Papst
- Інструкція користувача
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sintec |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 37 Вт |
| Довжина виробу | 80 мм |
| Максимальне споживання струму | 1550 мА |
| Матеріал | Пластик |
| Модель із каталогу виробника | 8214J/2H4P |
| Розміри | (Д x Ш x В) 80 x 80 x 38 мм - |
| Тип продукту | Осьовий вентилятор |
| Швидкість обертання/кількість обертів | 14000 об./хв |
| Ширина вироби | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 688 ₴
