
Опис
Придатний для встановлення в розподільних щитах.
Характеристика
- Текстове меню з інтуїтивно зрозумілими піктограмами/символами
- Великий та чіткий дисплей з двома рядками тексту високої роздільної здатності
- Просте керування
- Швидке та інтуїтивно зрозуміле програмування
- Можливість програмування без підключення до мережі (резерв часу роботи: 10 років)
- Щоденна, щотижнева та додаткова астрономічна програма
- Найкоротший інтервал перемикання 1 хв.
- Комутаційна потужність 16 А на канал
- Канал = перемикаючий контакт, ширина отвору< 3 mm (µ)
- Постійне перемикання за датою (функція відпустки)
- Постійне перемикання: Постійне ввімкнення або вимкнення за допомогою ручного перемикача
- Передбачення ручного перемикання
- Автоматичне сортування часу перемикання під час зчитування
- Безкоштовне блокове програмування днів тижня
- Автоматичне перемикання на літній час (встановлено для Європи, Північної Америки або Австралії)
- Відображення годин роботи та імпульсів керування для кожного каналу та годин роботи пристрою
- Безпека за допомогою PIN-коду
- Тип з'єднання: Гвинтові клеми (затискальні клеми)
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Астрофункція | Немає |
| Довжина виробу | 63 мм |
| Колір | чорний червоний |
| Кількість слотів пам'яті | 100 |
| Номер за каталогом виробника | 22273 |
| робоча напруга | 230 В змінного струму |
| Стан | Нове |
| Тип дисплея | РК-дисплей |
| Тип лічильника | цифровий |
| Ширина вироби | 35,8 мм |
| висота продукту | 90 мм |
| імпульс | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 232 ₴

