
ІЧ обігрівач Silva Homeline 510021 - короткі хвилі 1500 Вт срібний (матовий) 6045850
7 230 ₴
- Под заказ
- Код: 6045850
Отправка с 02 июня 2026+380 (63) 642-27-65
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Базовий короткохвильовий інфрачервоний випромінювач
Характеристики продукту
- Довжина кабелю: 1,8 м
- Включає відкидне настінне кріплення
- Шнуровий вимикач
- Захист від бризок IP 55
Опис
З короткохвильовим інфрачервоним обігрівачем ви отримуєте миттєве тепло, як від сонця. Енергія не втрачається у зовнішнє повітря, оскільки повітря не нагрівається. Як і у випадку з сонячним випромінюванням, об'єкти, що піддаються впливу інфрачервоного випромінювання, нагріваються безпосередньо. Обігрівач є стійким до атмосферних впливів і тому ідеально підходить для використання на вулиці – навіть під дощем. Приємне тепло за лічені секунди. Інфрачервоні промені нешкідливі для людського організму та забезпечують швидке нагрівання зовнішнього простору – без фази прогріву. Точний та економічний.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Інфрачервоний обігрівач (з настінним кронштейном)
- Інструкція користувача.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Настенный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 1,36 кг |
| Длина шнура питания | 1,8 м м |
| Цвет | сріблястий (матовий) |
| робоча напруга | 230 В |
| Сертифікат опору | IP55 |
| висота продукту | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 230 ₴
