
Світлодіодний вбудований світильник Paulmann 93908 для зовнішнього використання, система освітлення Plug&Shine 6 Вт 427 лм 6045890
5 963 ₴
- В наявності
- Код: 6045890
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Світлодіодний вуличний світильник Plug&Shine

Характеристики продукту
- Білий світлодіод
- Роторний
- Максимальне навантаження 500 кг

Опис
Цей круглий вбудований торшер Plug&Shine потужністю 3,3 Вт адаптується до будь-якої форми: вбудований світлодіодний модуль можна згинати до 20°, що дозволяє налаштувати світловий конус відповідно до ваших потреб. Кут променя становить 38 градусів. Лампа, яка витримує вагу до 500 кг, ідеально підходить для використання на вулиці. Конструкція з нержавіючої сталі, водонепроникна та пилонепроникна, забезпечує тепле біле світло незалежно від погоди.
Комплект поставки
- Вбудований зовнішній світлодіодний світильник
- Інструкція користувача.
Коментарі
Відповідний трансформатор та роз'єм необхідно замовляти окремо.
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,4 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Загальний світловий потік | 427 лм |
| Клас захисту | III |
| Колір | Білий |
| Компонент системи сонячного освітлення | Світлодіодний вуличний вбудований світильник |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Розміри | (Ø x В) 14 см x 15 см - |
| Світловий потік (люмен) | 427 лм |
| Тип продукту | Система освітлення Plug&Shine |
| Функція лампи | крутильний |
| Цвет светодиода | теплий білий |
| висота продукту | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 963 ₴






