
Світлодіодна лампа

Характеристики продукту
- Потужність = 2,2 Вт
- Загальний світловий потік = 180 лм
- Колірна температура (Кельвін) = 3000 K
- теплий білий

Опис
Дизайнерська настільна лампа з USB-кабелем
Чиста універсальність — для патіо, саду, кемпінгу, на свіжому повітрі та в приміщенні
Висока якість виготовлення - рама з алюмінію
Функція ввімкнення/вимкнення
Плавний димер від 100% (180 люмен) до 5% (10 люмен)
Колірна температура регулюється у 2 рівнях: 2700K та 3000K
Потужний акумулятор: літій-іонний акумулятор 18650 - 2x2200 мА
Час роботи: 9 годин при 100% освітленні та 20 годин при 50%
USB-станція для зарядки та кабель у комплекті
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Чиста універсальність — для патіо, саду, кемпінгу, на свіжому повітрі та в приміщенні
Висока якість виготовлення - рама з алюмінію
Функція ввімкнення/вимкнення
Плавний димер від 100% (180 люмен) до 5% (10 люмен)
Колірна температура регулюється у 2 рівнях: 2700K та 3000K
Потужний акумулятор: літій-іонний акумулятор 18650 - 2x2200 мА
Час роботи: 9 годин при 100% освітленні та 20 годин при 50%
USB-станція для зарядки та кабель у комплекті
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- USB-станція для зарядки з кабелем (1,5 метра) в комплекті
Коментарі
- Елемент, що впливає на безпеку - монтаж лише спеціалістами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0,75 кг |
| Глибина монтажу | 0 мм |
| Довжина встановлення | 0 мм |
| Клас захисту | IP54 |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Монтажний діаметр | 0 мм |
| робоча напруга | 3,7 В |
| Ручка | Постійно вбудований світлодіод |
| Сертифікат опору | IP54 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | світлодіодна лампа |
| Функція лампи | живлення від батареї, регулювання яскравості, регульований світловий потік, бездротова зарядна станція, спрямований вниз світловий потік з USB-портом |
| Цвет светодиода | теплий білий |
| Час освітлення (макс.) | 9 годин |
| Ширина вироби | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 051 ₴










