
Солярная сфера Globo

Характеристики продукта
- Мощность = 0,4 Вт
- RGBW
Характеристика
- 8 фиксированных и непрерывных цветных режимов
- с выключателем
Комплект поставки
- Солнечный шар;
- Шип для установки в землю
- Материалы для сборки
- Инструкция пользователя
Блокичные
- Элемент, влияющий на безопасность - монтаж только специалистами
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 3x 1,2 В (1000 мА·год) |
| Волість | 0,4 Вт |
| Димований (світлодіодний) | Немає |
| Клас енергоефективності | непридатної |
| Материал | Пластик |
| робоча напруга | 3,6 В |
| Ручка | Постійно вбудований світлодіод |
| Тема | Сонячна куля |
| Тип продукту | Декоративна сонячна лампа |
| Функція лампи | Плавальний, з регульованим кольором світла, з функцією визначення сутінку, з вимикачем, зі штирем для встановлення в землю |
| Цвет светодиода | RGBW |
Информация для заказа
- Цена: 6 380 ₴





Отправка с 03 июня 2026