
Батарейка 9V Duracell Plus-9V B2
Характеристики продукту
Опис
Наша надійна та довговічна батарейка Duracell PLUS ідеально підходить для живлення
різні повсякденні пристрої. Термін служби до 100% довший
Duracell PLUS особливо підходить для цифрових камер, ліхтариків, іграшок або портативних колонок, а також для часто використовуваних пристроїв, таких як ліхтарики, портативні ігрові контролери, бритви або зубні щітки.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
різні повсякденні пристрої. Термін служби до 100% довший
Duracell PLUS особливо підходить для цифрових камер, ліхтариків, іграшок або портативних колонок, а також для часто використовуваних пристроїв, таких як ліхтарики, портативні ігрові контролери, бритви або зубні щітки.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Батарейка |
| Виробник | Duracell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Альтернативне позначення батареї/акумулятора | 6LR616LR216AM66LP3146MN1604A1604E BlockLR225226LF221604AK9V6R216R22BA3090/U6F22PP3HP006PAM6F6LF62HP3M16044022BLOCCLR6KA9NDU9VL-JPP3 Подати більше |
| Глибина продукту | 16 мм |
| Напруга | 9 В |
| Розмір батареї/акумулятора | Блок 9 В |
| Сертифікат стійкого розвитку | Сертифікат Nordic Swan |
| Склад набору | Блок 9 В |
| Тип продукту | Батарея 9 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 674 ₴


